Jysk (Jisk) nábytek – Nabídka zboží – www.jysk.cz

Sponzorované odkazy:

Skromný, pečlivý a spolehlivý. A navrch vysoce kvalitní. To jsou prvky, kterými se řídí nábytek od firmy JYSK. Ten pochází z Dánska, odkud také přebírá veškeré tyto rysy. Slovo Jysk v místím jazyce odkazuje na Jutský poloostrov, což je pro Dány velmi významné území.

Už to samo o sobě hovoří o kvalitách, které nábytek JYSK cz nabízí. První prodejna nemohla být otevřena ani jinde, než v Dánsku a nesla název Jysk Sengetøjslager. Dnes jich je téměř sedmnáct set, které se rozprostírají po čtyřiatřiceti zemích světa. Výjimkou není ani Česká republika. Kde jinde prodejny JYSK najdeme?

Samozřejmě v Dánsku a dále v Norsku, Švédsku, Finsku, Polsku, České republice, Maďarsku, Slovensku, Holandsku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, na Islandu, v Kanadě, Grónsku, na Faerských ostrovech, v Estonsku, Lotyšsku, Litvě, na Ukrajině, v Kosovu, Bulharsku, Kazachstánu, Rumunsku, ve Francii, Albánii, Velké Británii, Slovinsku, Makedonii Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Bosně a Hercegovině a Číně.

Toto je výčet zemí, kde prodejny JYSK.cz jsou a jsou zde velmi oblíbené. Zakladatel Lars Larsen tak vynalezl velmi dobrý produkt v nábytkovém průmyslu. Jeho zaměstnanci, kterých je celkově asi patnáct set, si zakládají na velké profesionalitě.

A také u nás jsou prodejny nábytek JYSK cz velmi oblíbené. V prodejnách po celé republice najdete vybavení do koupelen, kuchyní, obývacích pokojů, pracoven či exteriérů. Navštivte web www.jysk.cz a sami si vyberte z široké nabídky, jaký produkt chcete a můžete se o něm dozvědět více.

Tagy: , , , , , , , , , ,