Sconto (Skonto) nábytek – www.sconto.cz

Sponzorované odkazy:

Hledáte nábytek, který je bytu i kapse na míru? Tak právě tímto sloganem se řídí Sconto nábytek. Jeden z nejpopulárnějších a nejznámějších prodejců nábytku u nás má své jméno a stálé klienty. Navštivte jednu z jeho prodejen nebo web a www.sconto.cz a dozvíte se více.

Na našem území působí Skonto nábytek od roku 1995. Je dceřinou společností firmy Höffner, která patří mezi největší prodejce nábytku po celé Evropě. Proto má i Sconto cz velmi známé jméno, kvalitu, služby, ceny i tradici.

V současné době jsou na našem území pět prodejen Sconto. Dvě z nich leží v Praze, dále pak v Liberci, Brně a Ostravě a poslední v Ústí nad Labem. Všechny jsou si podobné a nabízí široký sortiment výrobků, služeb a ke všemu školený personál. Sconto.cz se specializuje na celou řadu nábytku, prim však hrají ložnice, obývací či dětské pokoje.

Celou nabídku můžete najít také na adrese sconto cz. Již zmíněný nábytek nebo a také další vybavení, zahradní doplňky či mnohé další si zde můžete prohlédnout a ověřit dostupnost zboží, pro které se následně můžete vydat na prodejnu. Také se dozvíte o různých akcích či slevách, kterými si sconto nábytek získává ještě další zákazníky.

Tagy: , , , , , , , ,